Pamięć o zwierzętach – co warto wiedzieć o o grawerowaniu zdjęć w krysztale?

Pamięć o zwierzętach – co warto wiedzieć o o grawerowaniu zdjęć w krysztale?

Dla wielu ludzi zwierzaki są jak kolejny członek rodziny. Uczestniczą we wszystkim, w czym udział bierze rodzina, a to oznacza, że stają się człowiekowi bardzo bliskie. Dbamy o nie, dajemy to, co najlepsze, podejmujemy się nawet bardzo kosztownego leczenia, gdy pojawia się potrzeba. Niestety, przychodzi taki czas, że nasz ukochany pupil odchodzi, pozostawiając po sobie ogromną pustkę. Jeśli chcielibyśmy mieć po nim jakąś pamiątkę, to może się okazać, że idealnym rozwiązaniem będzie grawer zdjęcia wykonany w krysztale.

Zobaczmy na propozycje

Chcąc w szczególny sposób upamiętnić swojego pupila i jednocześnie zrobić to w elegancki sposób, powinniśmy zdecydować się na statuetkę kryształową, w której będzie wykonany grawer ukazujący portret naszego ukochanego zwierzaka. Możemy go wykonać w formie 2d albo 3d, w zależności od tego, co bardziej będzie nam się podobało. Dodatkowo trzeba podkreślić, że do samego zdjęcia możemy dodać dowolny napis, który będzie upamiętniał naszego zwierzaka i pokazywał uczucie, jakim go darzyliśmy. Taka statuetka z jednej strony będzie świetną pamiątką, z drugiej eleganckim sposobem uczczenia pupila, a także będzie pięknie prezentowała się w naszym salonie i nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Alternatywą jest też grawer wykonany na breloczku – świetnie sprawdza się, gdy zawsze chcemy mieć przy sobie pamiątkę po zwierzaku.

O czym musimy pamiętać?

Jeżeli zdecydujemy się na takie grawerowane zdjęcie w krysztale, to z pewnością chcemy, żeby prezentowało się ono jak najlepiej. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, aby zdjęcie, które do tego wykorzystamy było jak najwyższej jakości. Im większy będzie ono miało rozmiar, tym lepiej będzie się ono prezentowało na grawerze, a oddanie każdego szczegółu będzie łatwiejsze. To oznacza, że musimy do tego typu przedsięwzięć wybierać zdjęcia, które będą miały rozmiar nie mniejszy niż 500 x 500 pikseli. Wówczas zyskamy pewność, że grawer, który będzie zamieszczony na takiej statuetce, ładnie się zaprezentuje, a nasz pupil będzie urzekająco realistyczny. Jeśli zdecydujemy się na wykonanie takiego zdjęcia w krysztale, to nie tylko zyskamy niecodzienną pamiątkę po naszym ukochanym zwierzaku, ale także upamiętnimy go w bardzo elegancki sposób. Niewątpliwie taka statuetka na naszej półce będzie się lepiej prezentowała niż zwyczajne zdjęcie, a więc też częściej i chętniej będziemy na nią spoglądali.